eprocurementtv logo

O nás

eProcurement.TV vznikla v roce 2020 jako součást sdílení znalostí a zkušeností 100 TOP leaderů evropského procurementu společnosti PROEBIZ, za kterou stojí tým specialistů, know-how a několika softwarových aplikací specializovaných na digitalizaci veřejných zakázek a firemního nákupu, jakými jsou například TENDERBOX a JOSEPHINE, interní nákupní katalog MARQUET a další.

eProcurement.TV je úzce profilové médium zaměřené na firemní nákupní specialisty a management plus na zadavatele a operátory veřejných zakázek. V rámci TV pořadů vystupují a sdílí své znalosti významné oborové osobnosti, nákupní opinion makers a poskytovatelé elektronických nástrojů. Podobně profilované médium se srovnatelnou sledovaností v centrální Evropě neexistuje. Momentálně vysíláme 7 hodin denne, 5 dní v týdnu ve 4 jazycích (slovensky, česky, anglicky a polsky.)

V pořadech eProcurement.TV téměř výhradně vystupují specialisté z praxe. Vysílání je po dobu jednoho měsíce přístupné zdarma. Všechna videa jsou kdykoli k dispozici ve filmotéce za roční poplatek. 

o nas
225
pořadů měsíčně
(v průměru)
12
premiér pořadů měsíčně
(2023)
25 000
 shlédnutí
 od 1/2023